Integracja sklepów z kanałami sprzedażowymi

Sprzedajesz w wielu miejscach, a chcesz zintegrować wszystkie kanały sprzedaży w Twoim sklepie internetowym? Jeśli chcesz stworzyć duży i prosty portal sprzedażowy, to przeczytaj nasze rady, które poniżej dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wielokanałowość - maksymalizacja zysków

Jeśli Twój sklep jest "pusty", to bardzo dobrze. Będziesz mógł stworzyć projekt sprzedaży wielokanałowej. Na początku powinieneś pobrać aplikacje, które będą łączyć Twój sklep z portalami, gdzie aktualnie prowadzisz sprzedaż. Jeśli odbywa się to na Allegro lub OLX, to w zasadzie wystarczą Ci odnośniki na panelu bocznym strony (blok) poprzez które przeglądający będą dokonywać zakupów. Jeśli mowa o stronach typu Ceneo, możesz pobrać aplikację do połączenia z Twoją stroną lub zlecić ją programiście.

Połączenie z Facebook i Google

Sprzedaż poprzez Google dopiero zyskuje uznanie w Polsce. To odpowiedni moment, aby połączyć sklep Google z Twoją platformą. Możesz skorzystać z modułów lub stworzyć własną aplikację na bazie linków trackingowych. Choć nie jest to marketing afiliacyjny, sama metoda linkowania będzie prosta i przejrzysta dla Twoich klientów.

Połączenie sklepu z Facebookiem również jest możliwe poprzez montaż wtyczek. Dla skryptów Wordpress dostępnych jest ich bardzo wiele i nie kosztują ani centa. Są w pełni zautomatyzowane, co pozwoli Ci na komfortowe prowadzenie sklepu, bo co miesiąc będziesz generował raport sprzedaży, który Ci w zupełności wystarczy.

Wszystko w jednym miejscu

Taka dedykowana platforma sprzedażowa ze skryptami automatyzującymi sprzedaż na pewno pozwoli Ci zmaksymalizować zyski. Od teraz Twoi klienci będą mieli wszystko w jednym miejscu, a uwierz nam, że w Internecie wygoda skłania do większych zakupów, jeśli wszystkie produkty mamy w jednym miejscu.