Sote - popularna platforma sklepowa

Sklep internetowy? Dlaczego nie! Obecnie już absolutnie każdy, kto ma dobry pomysł na swój własny e-sklep, może go założyć bez większego problemu, bowiem nie jest to nic skomplikowanego. Prowadzenie sklepu w sieci daje wiele więcej możliwości aniżeli prowadzenie sklepu tradycyjnego. Oczywiście każdy dobry e-sklep musi posiadać dobre oprogramowanie, dlatego też warto przejrzeć dostępną ofertę, a w tym jedno z najbardziej popularnych oprogramowań w Polsce, tj. oprogramowanie Sote.

Dlaczego założenie e-sklepu jest proste?

Tak na dobrą sprawę do założenia własnego sklepu internetowego wystarczy teraz posiadać dobry pomysł i wcale nie duże środki finansowe. Od strony formalnej nie jest to rzecz bardzo skomplikowana, nie trzeba też być komputerowym ekspertem!

Naturalnie, należy dobrze rozważyć kwestię oprogramowania sklepu, bo jest to jedna z najważniejszych spraw i to w dużej mierze właśnie od rodzaju i jakości oprogramowania zależeć będzie czy sklep www odniesie sukces. Właściciele sklepów internetowych mają szansę na to, aby dotrzeć do znacznie większego grona klientów niż sklepy tradycyjne. Ponadto w przypadku e-sklepu istnieje możliwość minimalizowania kosztów.

Na co zwrócić uwagę w czasie wyboru oprogramowania?

Jak już zostało wspomniane, nie trzeba być ekspertem, aby wybrać dobre oprogramowanie i móc prowadzić e-sklep. Warto jednak poświęcić odrobinę czasu na to, aby przejrzeć dostępne oferty i przeanalizować je. Istnieje całe mnóstwo oprogramowań od pudełkowych po dedykowane, które znacznie różnią się od siebie nie tylko cenami, ale i funkcjonalnością. Trzeba wobec tego zastanowić się, czego oczekujemy od naszego e-sklepu, jak ma on wyglądać.

Czasem lepiej jest zainwestować nieco więcej, niż później żałować, że zakupiło się oprogramowanie, które nie daje żadnych możliwości modyfikacji i aktualizacji. Z drugiej strony nie warto też przepłacać, jeśli w danej cenie mieszczą się funkcje i usługi, z których zapewne nie będziemy korzystać.

Sote – czym jest i co oferuje?

Oprogramowanie Sote to jedno z najbardziej popularnych oprogramowań na polskim rynku. Cieszy się ono dużą popularnością między innymi dlatego, że właściciele sklepów internetowych mają możliwość wyboru, co do kwestii korzystania z oprogramowania. Można bowiem postawić na wynajem, co jest tańszą opcją lub też wykupić jednorazowo licencję.

Dużą zaletą Sote jest to, że oprogramowanie zintegrowane jest między innymi z różnymi firmami kurierskimi czy płatnościami elektronicznymi. Ponadto, co jest obecnie ogromnie ważne, istnieje możliwość skorzystania z wersji mobilnej e-sklepu. Ponadto, za dodatkową opłatą, można oprogramowanie zintegrować z portalem społecznościowym Facebook i z portalem aukcyjnym Allegro.

Co przemawia za oprogramowaniem Sote?

Podsumowując, Sote charakteryzuje się bardzo atrakcyjną ceną oraz rozmaitymi sposobami rozliczeń, ciekawą szatą graficzną, która może być indywidualnie dostosowana do potrzeb i wymagań właściciela sklepu. Warto pamiętać, iż hosting jest wliczony w cenę. Każdy, kto nie jest do końca przekonany do omawianego oprogramowania, może skorzystać z możliwości dwutygodniowego i zupełnie darmowego okresu testowego.