Selly - zaawansowane oprogramowanie do sklepów internetowych

Prowadzenie sklepu internetowego wymaga bezdyskusyjnie posiadania profesjonalnego oprogramowania. Bez tego bowiem dany sklep nie będzie w stanie funkcjonować tak jak należy. Pamiętać trzeba o tym, że internauci wysoko cenią sobie profesjonalizm, gdyż jeśli tylko w konkretnym sklepie znajdować będzie się stosowne oprogramowanie, można oczekiwać, iż będzie on działać szybko, sprawnie, a użytkownicy poruszać będą się po nim intuicyjnie.

Po pierwsze: funkcjonalność!

Podczas wyboru oprogramowania do wirtualnego sklepu należy zwrócić uwagę na oprogramowania funkcjonalne. A do takich zalicza się przykładowo oprogramowanie Selly. Jest ono oprogramowaniem zaawansowanym, dlatego też jest jak najbardziej funkcjonalne. Wyposażone w wiele narzędzi, które pomogą w sprawnym zarządzaniu sprzedażą. Najważniejsze zalety tego oprogramowania to przejrzysta prezentacja produktów, możliwość zmiany widoku listy produktów oraz definiowanie własnych list szablonów produktów.

Dodatkowo, używając tego oprogramowania można dodać krótkie opisy do wyświetlanych na liście towarów, przy jednoczesnym rozporządzaniu ich atrybutami – kolorami, rozmiarami, wersjami, informacjami o producencie, ilością produktów w magazynie, kosztem dostawy produktu oraz terminem wysyłki. Można również dodawać dowolną liczbę zdjęć, porównywać produkty, wstawiać prezentacje multimedialne czy rekomendować poszczególne towary.

Po drugie: spora liczba integracji!

Oprogramowanie Selly daje możliwość przeszło 60 integracji. Mogą to być integracje z porównywarkami takimi jak: Ceneo.pl, Skąpiec.pl, Ceneo Lokalnie, SmartBay.pl, Kupujemy.pl, czy Okazje.info. Poza tym, Selly można zintegrować z systemami płatności elektronicznych: CashBill, PayU, Przelewy24, PayPal, mTransfer, Sofort, PayByNet, ale i również z systemami ratalnymi: Żagiel, Santander lub Raty PayU.

Po trzecie: niskie opłaty!

Wybór Selly do swojego sklepu online to wydatek rzędu około 99 złotych na miesiąc. Nie jest to cena wygórowana, kiedy weźmie się pod uwagę to, iż dzięki temu można spodziewać się pełnej funkcjonalności swojego sklepu, ponad 60 integracji, pomocy technicznej, hostingu, darmowych aktualizacji, responsywnego szablonu sklepu do 500 000 produktów, 2 GB powierzchni dysku, a także transferu, który pozwoli na przyjmowanie prawie 1000 klientów dziennie.

Dla kogo?

Selly poleca się głównie do małych i średnich sklepów, gdyż tam sprawdzi się najlepiej. Z kolei dla większego sklepu można wybrać oprogramowanie Selly Standard, które ma wyższe parametry oraz wyposażone jest w wiele dodatkowych usług.