Optymalizacja SEO - wskazówki dla początkujących

Jeśli zamierzasz rozpocząć pozycjonowanie swojej własnej strony internetowej, powinieneś zadbać o jej optymalizację. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, który będzie Ci pomocy podczas grzebania w kodzie źródłowym strony.

 

 

DESCRIPTION

Sekcja, której treść wyświetlana jest tuż pod linkiem w wyszukiwarce Google. Oznacza treść / opis strony lub podstrony. Zadbaj o to, aby opis różnił się od tytułu, a słowa kluczowe występowały w formie przetworzonej lub jako long tail (długi ogon, na przykład: skup aut ciechocinek*).

KEYWORDS

Słowa kluczowe w tej sekcji nie są już tak ważne dla optymalizacji, nie mniej jednak należy odpowiednio ją uzupełnić. Użyj kilku słów kluczowych. Nie przesadzaj z ich ilością.

Content

Zdecydowanie najważniejszy element optymalizacji, bo dotyczy treści właściwej. Korzystaj z takich metod wyróżniania treści, które będą budować spójny artykuł. Znaczniki wykorzystaj do podkreślenia śródtytułów, a pogrubienie lub podkreślenia do wskazywania treści najważniejszej (słów kluczowych lub kawałka tekstu). Pamiętaj, że znacznik należy stosować na stronie tylko raz, bo jest najważniejszy. Tagowanie znacznikami należy rozpocząć od, a można zakończyć nawet na

By robot wiedział z czym ma do czynienia

Cały proces optymalizacji to doprowadzenie do tego, aby roboty Google bez trudu mogły się poruszać po stronie i aby wiedziały o czym witryna opowiada. Jeśli będziecie stosować się do naszych rad, to z pewnością stworzycie przyjazną dla SEO stronę internetową.