Najważniejsze informacje na temat oprogramowania CStore

Oprogramowanie cStore jest z całą pewnością jednym z tych systemów, na które powinni zdecydować się właściciele sklepów internetowych. Jest to takie oprogramowanie, które zaliczyć można do standardowych, jednak równocześnie jest także najbardziej kompleksowe. W związku z tym, poniżej zamieszczone zostały najważniejsze informacje, które pozwolą właścicielowi internetowego punktu sprzedaży przekonać się do w pełni świadomego wyboru tego właśnie produktu.

Podstawowe opcje cStore

Podstawowe opcje, jakie zawiera cStore odnoszą się do standardowych statystyk: liczby kategorii, liczby produktów, producentów, klientów oraz zamówień. Można zamieścić dzięki temu oprogramowaniu top 50 najpopularniejszych produktów znajdujących się na stronie, czy top 50 najczęściej poszukiwanych przed klientów fraz w wyszukiwarce umieszczonej na witrynie sklepu. Poza tym, możliwy jest podgląd produktów zamieszczonych w koszyku. Oprogramowanie cStore pozwoli rozporządzać kategoriami oraz producentami poprzez dodawanie, usuwanie oraz edycję.

Warto zwrócić także uwagę na samo rozporządzanie produktami: dodawanie ich nazw, przypisywanie do kategorii dodatkowych lub podstawowych, umieszczenie producenta, opis podstawowy i skrócony, umieszczenie grafik głównych i dodatkowych, a także zamieszczenie parametrów produktów takich jak rozmiar, kolor, ustawienie cen, waga czy indeks. Dodatkowo, korzystając z cStore można bez trudu zarządzać wysyłkami, wyświetlić cenę wysyłki w opisie produktu, ustawić rabaty cenowe w zależności od zlecenia, czy konkretnego klienta. Przeglądanie poszczególnych zamówień z podziałem na statusy i archiwum zamówień to kolejna opcja, jaka bez wątpienia jest godna uwagi.

Dostępne integracje

Oprogramowanie cStore pozwala na integrację z takimi porównywarkami cen jak Ceneo.pl, Nokaut.pl, Skąpiec.pl, Okazje.info, Oferciak.pl, Tutu.pl, Handeleo.pl, Cenus.pl, Alejahandlowa.pl, Sklepy24.pl, Webkupiec.pl, Cenuj.pl, Kupujemy.pl, Giełdacen.pl, Ceneria.pl, Torturacen.pl, 9sekund.pl oraz Interia.pl. Co więcej, ten typ oprogramowania zintegrowany jest z następującymi serwisami płatnościowymi: PayU, DotPay, PayByNet, Prelewy24.pl, eService, PayPal, MoneyBookers, mTransfer, MultiTransfer, Sofort Banking System, Transferuj.pl oraz eCard.pl. Jak zatem widać, potencjalni klienci e-sklepu mają całkiem spory wybór.

Opłata za cStore

Przy podjęciu decyzji zakupu pełnej wersji oprogramowania cStore na okres 12 miesięcy należy się liczyć z wydatkiem 90 złotych na miesiąc. Z kolei pełna wersja oprogramowania na czas nieokreślony i przy wykonaniu płatności z góry wynosi 150 złotych na miesiąc. Wykup miesięcy (licencji) traktowany jako jednorazowy wydatek to 1650 złotych.