Home - elastyczne oprogramowanie dla sklepu online

Jeśli wybierzemy oprogramowanie Home to możemy bez wątpienia liczyć na wydajny, stabilny serwer, jaki będzie też na bieżąco ukazywać nieodpłatnie aktualizacje. Dzięki temu każdy może wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do własnych potrzeb. W ofercie Click Shop do wyboru będą następujące opcje: pakiet korzyści w wysokości 2348 złotych, 100 produktów, jeden język i waluta, 2 konta administratorów, podstawowa integracja z Facebookiem i Allegro, zintegrowanie z płatnościami elektronicznymi oraz z systemami fakturowymi, roczny pakiet transferu do 12000 GB, a także pojemność konta do 50 GB, mobilna poczta.

Oferta Click Shop Premium

Dla użytkowników Home dostępna jest także oferta Click Shop Premium. W jej przypadku będzie do wykorzystania: pakiet korzyści w wysokości 3477 złotych, nieograniczona ilość produktów i kont administratorów, a także języków i walut. Rozszerzona będzie integracja z Facebookiem i Allegro oraz z płatnościami elektronicznymi, systemami fakturowymi i magazynowymi. Spodziewać można się również: bezpiecznego certyfikatu SSL, pomocy Premium, nielimitowanego rocznego pakietu transferu, pojemności konta 100 GB, mobilnej poczty i MultiPoczty.

Z czym integruje się Home?

Home integruje się z takimi usługami kurierskimi jak aPaczka, Paczkomaty, Poczta Polska. Jest zintegrowany z płatnościami elektronicznymi eCard, Przelewy24, PayU, PayPal, Dotpay, mTransfer, MultiTrasfer. Jeśli chodzi o porównywarki cen to integruje się z kolei z następującymi: Nokaut.pl, Ceneria.pl, Sklepy24.pl, Skąpiec.pl, Kupujemy.pl, AlejaHandlowa.pl, czy też z systemem aukcyjnym Allegro.

Ile trzeba zapłacić za Home?

Oprogramowanie Home można przetestować bezpłatnie przez 2 tygodnie. Dzięki temu użytkownik może wybrać ofertę dla siebie najbardziej optymalną. Poleca się początkowo zdecydować na Click Shop za 17 złotych netto na miesiąc, gdzie przy wykupieniu abonamentu na dwa lata otrzyma się zniżkę w wysokości 49 proc. Dla bardziej wymagających poleca się natomiast omówione wyżej Click Shop Premium, za 21 złotych netto na miesiąc. Przy wykupieniu abonamentu na dwa lata przy tej opcji otrzyma się zniżkę 46 proc.